Shugo Chara! POSTAVY

18. dubna 2010 v 11:36 | Mc ShaDynka
Jméno: Amu Hinamori
Hodnost: Joker
Výška: 152cm
Guardian Chara: Ran ♥, Miki ♠, Suu ♣, Dia ♦, na čas Eru
Chara-Nari: Amulet Heart, Amulet Spade, Amulet Clover, Amulet Dia, Amulet Angel, Amulet Devil (Iru)
Dabing v anime: Kanae Itō
Info: (Hlavní postava) Amu chodí na základní školu Seiyo. Její spolužáci si myslí, že je ,,chladná a hustá" holka, ale opak je pravdou. Amu je stydlivá dívka, ale nedává to najevo, protože se bojí, že jí za to budou druzí odsuzovat.
Amu je zamilovaná do Tadase Hotori. Později ji ale i Ikuto poplete hlavu. Amu se sama v sobě nevyzná, proto se jí také vylíhly hned tři Chary a čtvrtá příde později - Ran, Miki, Suu a Dia.
♥♦♣♠

Jméno: Ikuto Tsukiyomi
Věk: 17
Narozeniny: 1.prosince
Krevní skupina: AB
Ochránce Chara: Yoru
Tajemný kluk,který by rád získal Amu ochránce (resp. vajíčka neboli Embryo na začátku anime). Ikuto je členem Easter Company a je takový mlčenlivý a samotář. Vypadá to,že není moc nadšený z toho co dělá,ale přesto to dělá. Když dělá Chara transformaci,objeví se mu kočičí uši. Amu ho jednou nazvala "Nekomimi hentai cosplay otokio" (což znamená prevít převlíkající se za copsplay s kočičíma ušima) protože se Amu snažil vzít to vejce a přitom stáli blízko u sebe (a hehe-vypadalo to jakoby na ni šahal hehe XD). Ikuto vypadá, že mu Amu není lhostejná,protože na ni od první chvíle myslí a jeho chování k ní není nějak agresivní,chová se docela mile. Ikuto hraje někdy po večerech moc krásně na své housle.
Ikuto hledá "Embryo" (to je prostě vajíčko,které prý splní přání). Ikuto má taky nesplněné přání,zatím se ale neví jaké
Jméno: Nadeshiko/Nagihiko Fujisaki
Výška: 165cm
Hodnost: bývalá/ý Qween
Guardian Chara: Temari
Chara-Nari: -
Dabing v anime: Saeko Chiba
Info: Nadeshiko žije v typické japonské rodině, s podivnou tradicí. Všichni chlapci jsou odmalička vychováváni jako dívky. Stejně jako Nadeshiko,která je skutečně kluk a její pravé jméno je Nagihiko.
Tanec v kimonu je její/jeho specialitou. Patří ke skupině ochránců. Její/jeho Guardian Chara je Temari, k sobě se velmi hodí, protože obě/oba mají spoustu energie. Stala/stal se dobrou kamarádkou Amu a ve všem jí pomáhá. Později se ale odstěhuje do Francie.

Jméno: Yaya Yuiki
Výška: 149 cm
Hodnost: Ace
Guardian Chara: Pepe
Chara-Nari: Dear Baby
Dabing v anime: Tomoko Nakamura
Info: Yaya je typicky veselá až trochu dětinská holka. Před příchodem Kairiho a Rimy byla nejmladší Guardian. Je to takové přerostlé mimčo,o čem svědčí i její Shugo Chara,Pepe. Yaya zbožňuje Kuukaie a vůbec ho nechtěla pustit dál na školu. Když se spojí s Pepe dostane bryndáček a její zbraní je obří chrastící hračka. Její útoky vždycky dopadnou katastrofálně,většinou ji její vlastní zbraň zavalí a někdo ji musí zachraňovat. Má mladšího brášku Tsubasu a je to velmi obětavá onee-chan.


Jméno: Tadase Hotori
Hodnost: King
Výška: 155cm
Guardian Chara: Kiseki
Chara-Nari: Platinum Royal
Dabing v anime: Reiko Takagi
Info: Tadase je milý a na na škole obecně zbožňovaný klučina. Jeho snem je stát se silnějším aby mohl chránit ty,které má rád. Bohužel,když uslyší slovo "Princ" spojí se s Kisekim,objeví se korunka a Tadase se stává egoistickým a cvoklým králem,který touží ovládnout svět. Takový je i Kiseki. Tadase se zamiluje do Amu Chara Transformace-Amulet Heart ale později i do Amu samotné.
Jméno: Rima Mashiro
Výška: 147cm
Hodnost: Queen
Guardian Chara: Kusu Kusu
Chara-Nari: Clown Drop
Dabing v anime: Sayuri Yahagi
Info: Rima se zpočátku chová nesnesitně. Kluci ji obletujou, a dívky zase jsou na Amu straně. Tak vzniknou dvě skupinky - Rima x Amu. Později se vše ale urovná. Rima je ve skutečnosti veselá bytost,která miluje vtípky a nesnáší,když ji někdo dělá špatně. To se projeví zvláště když se spojí s její Shugo Chara Kusu Kusu.

Jméno: Kairi Sanjou
Hodnost: Jack
Výška: 163cm
Guardian Chara: Musashi
Chara-Nari: Samurai Soul
Dabing v anime: Mitsuki Saiga

Info: Do skupiny ochránců se dostal stejně jako Rima. Jeho G. Charakter je Musashi. On, ačkoliv se to nezdá je o dva roky mladší než Amu. Jemu se Amu líbí. Je bratrem Yukari Sanjou a ona ho pověřila úkolem, zjistit vše o Amu. Takovej špijon. Později se to provalí, bude boj proti jeho přátelům, ale nakonecsi uvědomí kam patří a dá se na druhou stranu.Jméno: Kuukai Souma
Výška: 168 cm
Hodnost: bývalý Jack
Guardian Chara: Daichi
Chara-Nari: Sky Jack
Dabing v anime: Atsushi Abe
Info: Kuukai je nejstarší Guardian,o rok starší než Amu a proto ze seriálu brzo na čas zmizí. Je to takový dobrák,vrba,umí naslouchat a vždycky přesně odhadne co tě trápí. Kuukai je dost dobrý sportovec,stejně jako Daichi a miluje fotbal. Díky sportu má skvělé reflexy. Je milý,přátelský a vše se snaží brát optimisticky. Jeho poznávací znamení je hvězdička (Yay! ^^) ve vlasech a zelenožlutý skate.

 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Layout vytvořil: Exosited (Dark Angel - LC) | Obrázek: M-a-e-e